Värsked tööpakkumised

Ärisüsteemide spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237310

Tööpakkumise number

237310

Töö kirjeldus

Sind huvitavad infosüsteemid. Sul on ideid ja tahet, et asju paremaks muuta. Me ei otsi programmeerijat, me otsime superkasutajat. Sina sobid ärisüsteemide meeskonda kui tunned huvi infosüsteemide arendamise vastu ja Sinu jaoks põnevad valdkonnad on seotud raamatupidamise või energeetikaga. Oled just sobiv, kui Sul on järjepidevust tegeleda kasutatavuse testimisega, sulle meeldib teistele uusi lahendusi tutvustada ja kasutama õpetada. Sa oled selge eneseväljendusega, sest seda oskust vajad tööjuhendite koostamiseks. Sulle meeldivad väljakutsed ja leiad lahendused kasutajate keerulistele küsimustele. Sa tunned ära protsesside nõrgad kohad, kogud infot ja esitad ettepanekud arendustöödeks.

Nõudmised kandidaadile

Selle keerulise ja vastutusrikka töö tegemine eeldab Sinult:
• kutse- või kõrgharidust (võib olla ka omandamisel)
• kiiret õpi- ja head keskendumisvõimet
• tahet lahendada mõistatusi
• järjepidevust ning soovi tegeleda rutiinsete kuid keerukate tööülesannetega

Kasuks tuleb hea inglise keele oskus, energeetika- või majandusalane haridus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt saame Sulle pakkuda:
• võimalust kuuluda meeskonda, kes paneb aluse uuele avatud elektrienergiaturul tegutsevale Eesti Energiale
• arendavat, inspireerivat ja rahvusvahelist töökeskkonda
• toredaid ühiseid üritusi ja spordiklubi tegevusi

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d koos motivatsioonikirjaga, kus innukas põhjendus, miks Sa arvad, et kirjeldasime oma töökuulutuses just Sind.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2011
Kuulutus sisestati:
23. august 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, USAs ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia jaeäri ärisüsteemide osakond tegeleb arendusprojektide juhtimise- ja analüüsiga, mis aitavad ellu viia Eesti Energia kontsernile üliolulisi eesmärke. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusmeeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise ettevõtte arenemine ja toimimine.

Ootame oma meeskonda ambitsioonikat, süstemaatilise mõtlemise ja tegutsemisega ärisüsteemide spetsialisti.