Värsked tööpakkumised

Ärisüsteemide projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 85806

Tööpakkumise number

85806

Töö kirjeldus

Infovahetus arendajate ja teiste osakondade vahel
Aktiivne suhtlemine arendatavate süsteemidega kokkupuutuvate inimestega, et koguda parandus- ja täiendusideid
Olemasolevate süsteemide kaardistamine
Projektikoosolekute kokku kutsumine
Projektide jooksev dokumenteerimine
Tervikliku ja järjepideva projektihaldussüsteemi kujundamine

Nõudmised kandidaadile

Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
Arenduste tehnilise kui ka ärilise külje mõistmine
Oskus paindlikult suhelda inimestega erinevatest tegevusvaldkondadest
Avatud ja positiivne hoiak
Kohusetundlikkus ning iseseisva töö ning eesmärkide püstitamisvalmidus
Oskus ja soov enesearendamiseks
Kõrgharidus (sobib ka omandamisel), soovitavalt tehnilises valdkonnas
Programmeerimiskogemus, SQL ja HTML/CSS tundmine. Kasuks tulevad teadmised/kogemused .NET-platvormiga

Mitmekülgset väljakutseid pakkuvat tööd, tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks
Kaasaegseid töötingimusi uusima tehnoloogia keskel
Tehtud tööle ja saavutustele väärilist töötasu
Nooruslikku, rõõmsameelset ja toetavat meeskond

Lisainfo

Ärisüsteemide projektijuht tegeleb peamiselt ettevõtte siseselt arendatavate projektide juhtimisega (sh ekstranet, intranet, majandustarkvara jmt.). Projektijuhi ülesandeks on hoida oma vastutusalasse kuuluvaid projekte pidevas arengus, tagada infovahetus arendusmeeskonna ja lõppkasutajate vahel (kolleegid ja/või kliendid) ning jälgida et väärtuslikud arendus- ja parandusideed saaksid realiseeritud. Samuti kuulub projektijuhi ülesannete hulka arenduste ja olemasolevate süsteemide dokumenteerimine ning projektijuhtimise kõrvalt osalemine reaalses arendustöös.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
2. detsember 2006
Kuulutus sisestati:
17. november 2006

Manpoweri kliendiks on teenindusettevõte Overall Eesti AS. Overalli tegevusvaldkonnaks on väljastus-, arhiveerimis- ja digifotograafia lahenduste pakkumine ja arendamine.