Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #217953

Äriprotsesside arendusspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Äriprotsesside arendusspetsialisti töö tulemusena:

  • saame kliendihaldurite ja assistentide abiga põhjaliku ülevaate olemasolevatest tööprotsessidest ja teame tänaseid kitsaskohti;
  • omame divisjonis ühtset nägemust, miks ja mida peame oma tänastes töörutiinides muutma ning viime muudatused ühtse meeskonnana ellu;
  • lepime kokku mõõdikud protsesside efektiivsuse hindamiseks;
  • paraneb meie klientidele pakutava teenuse kiirus ja kvaliteet ning vähenevad protsessikulud.

Nõudmised kandidaadile

  • iseseisvus, initsiatiivikus ning võime protsesse algatada ja alustatut lõpule viia;
  • veenmis- ja läbirääkimisoskus;
  • organiseeritus, süsteemsus ja analüütiline mõtlemine;
  • varasem kokkupuude projektijuhtimisega;
  • soovitatavalt teadmised protsesside analüüsi- ja modelleerimise meetoditest;
  • eesti ja inglise keele valdamine;
  • (omandamisel) kõrgharidus.

Ettevõte pakub

  • võimalust anda oluline panus ümbritseva parendamiseks;
  • vaheldusrikas töö rahvusvahelises koostöövõrgustikus;
  • võimalus osaleda uue tegusa meeskonna loomisel.

Lisainfo

Tööleping: tähtajaline / lapsehoolduse asenduseks

Konkursil osalemiseks palume Sul kirja panna, miks just Sina oled sobiv täiendus meie meeskonnale ning saata oma CV koos kaaskirjaga hiljemalt 14. veebruaril 2011 aadressile cv(ät)swedbank.ee märgusõnaga „äriprotsesside arendusspetsialist” või kandideerida läbi CV Keskuse keskkonna lisades motivatsioonikirja.

Tööpakkumise number
#217953

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
26. jaanuar 2011

Swedbanki ettevõtete panganduse divisjonis (EVP) teenindame suuri ja keskmisi Eestis tegutsevaid ettevõtteid, kellele pakume terviklikku pangateenuste valikut – finantseerimist, arvelduslahendusi, investeerimisvõimalusi ja riskide juhtimist. EVP äriprotsesside juhtimise osakonna eesmärgiks on tagada protsesside kõrge kvaliteet ja seeläbi tõsta klientide rahulolu, sisemist toimimise efektiivsust ning samas vähendada operatsiooniriske.

Vaata rohkem