Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185234

Äripindade osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • aktiivne müük ja müügi korraldamine
  • müügimeeskonna juhtimine
  • müügiplaani koostamine ja täitmine
  • koostööprojektide käivitamine
  • partnersuhete loomine ja arendamine

Ootused kandidaadile

  • müügi- ja juhtimiskogemus vähemalt 2 aastat
  • kinnisvaraturu väga hea tundmine
  • kõrgharidus (soovitavalt majandus- või kinnisvaraalane)
  • vene ja inglise keele suuline ja kirjalik oskus
  • algatusvõime, aktiivsus, sihikindlus

Ettevõte pakub

  • rohkesti tööd
  • head tulemuspalka vastavalt töö resultaadile
  • väljakutset rakendada oma oskusi ning ideid
  • asjatundlikku meeskonda
  • meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

Tööpakkumise number
#185234