Värsked tööpakkumised

Äripindade maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212387

Tööpakkumise number

212387

Töö kirjeldus

Uus Maa äripindade osakond on pühendunud oma klientide ootuste ületamisele. Pakume ettevõtetele mitte ainult vahendusteenust, vaid ka
objektiivset turuinfot ning asjatundlikku konsultatsiooni, mis võtab arvesse kliendi vajadusi ning eesmärke. Kogemused ja koostöösuhted
Eesti ärieliidiga alates 1992. aastast aitavad sobivatel kandidaatidel tippu jõuda. Uus Maa igapäevaelu iseloomustab meeskonnatöö,
pidevad koolitused, enesearendamine ja huvitavad väljakutsed.

Nõudmised kandidaadile

– proaktiivne suhtumine töösse ning sära silmades
– tahtmine olla ettevõtja, mitte lihtsalt palgatöötaja
– soov areneda ning ennast ületada
– positiivne hoiak ning "teeme ära" suhtumine
– inglise ja vene keele oskus
– vanus vähemalt 22 aastat

Ettevõte pakub

– võimalust määrata ise oma sissetulekut
– parimat koolitusprogrammi ning väljaõpet
– mentorlust parimate maaklerite poolt
– võimalust olla ettevõtja
– ebanormaalselt positiivset meeskonda
– erinevaid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
16. november 2010

Uus Maa Kinnisvarabüroo on Eesti kinnisvaraturu arvamusliider ning kõige tuntum vahendusteenuse pakkuja. Lisaks
kinnisvaravahendusele pakume ka hindamis-, kolimis-, siseviimistlus- ning ehitusekspertiisi teenust, et muuta klientide elu lihtsamaks.
Hetkel paneme kokku uhiuut meeskonda tegelemaks ärikinnisvaraga ning otsime sinna uusi tugevaid tegijaid, kellega koostöös viia Uus
Maa klientide esimeseks valikuks ka ärikinnisvara korral.