Värsked tööpakkumised

Äripindade maakler

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92514

Tööpakkumise number

92514

Töö kirjeldus

  • kinnisvara ostu-, müügi- ja üüritehingute vahendamine
  • kinnisvaravaldkonnaga seonduva konsultatsiooni andmine
  • kinnisvara kaardistamine
  • suurklientidega suhtlemine ja koostöö arendajatega
  • arendusobjektide müük ja vahendamine
  • klientide otsimine, nende soovide väljaselgitamine
  • klientide sisestamine andmebaasi
  • läbirääkimiste läbiviimine
  • kinnisvaratehingute sõlmimise ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev müügitöö või kinnisvaraalane töökogemus
  • analüüsivõime
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • korrektsus ja kannatlikkus
  • tulemustele orienteeritus
  • ambitsioon
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • eneseteostust rahvusvahelises ettevõttes
  • koostööd suurklientide ja arendajatega
  • kinnisvaraalaseid koolitusi
  • võimalust spetsialiseeruda ainult äripindade vahendusele
  • ühekordset kuulutuste sisestamist infosüsteemi
  • maaklerite ja hindajate väga head koostööd
  • ühisüritusi (ettevõtte sisesed ja koostööpartneritega)
  • kaasaegseid töötingimusi
  • objektide reklaami erinevates meediaväljaannetes
  • tasuta ehitusalast- ja juriidilist konsultatsiooni
  • vaheldusrikast tööd
  • tulemustasu

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • majandusalane kõrgharidus või selle omandamine
  • auto kasutamise võimalus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
22. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2007

BREC Kinnisvara AS on 2004. aastal loodud kinnisvara teenuseid osutav ettevõte, mis on kasvanud kiiresti üle kogu Baltikumi. Nüüdseks on meil esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Narvas, samuti Riias, Vilniuses, Kaunases ja Klaipedas.
Pakume era- ja äriklientidele kinnisvara vahendamise, hindamise, projektijuhtimise, ehitus- ning haldusteenust.
Meie eesmärk on teenindada oma kliente professionaalsel tasemel kogu kinnisvara valdkonna teenuste spektris. Meiega koostöös saab klient lahendada mugavalt kõik kinnisvaraga seotud toimingud, säästes seeläbi aega ja energiat oma tähtsamate tegevuste jaoks.