Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221640

Äripindade kinnisvaramaakler

Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Aktiivne müügitöö
* Esinduslepingute sõlmimine, kliendisuhete loomine ja hoidmine
* Infobaasi korrashoid
* Kuulutuste koostamine ja objektide reklaamimine
* Objektide tutvustamine klientidele
* Klientide nõustamine
* Kinnisvaratehingute ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

* Väga hea suhtlemisoskus
* Hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil
* Enesekindlus
* Kohusetundlikkus
* Isikliku sõiduauto olemasolu
* Eelnev töökogemus kinnisvaramaaklerina või muul müügiga seotud ametikohal annab eelise

Ettevõte pakub

* Väljaõpet ja koolitust
* Innustavat meeskonda
* Eneseteostusvõimalust kogemustega kinnisvarafirmas
* Kaasaaegseid töötingimusi
* Võimalust olla ettevõtja ja määrata ise oma sissetulek

Lisainfo

Antud töökoht ei sobi kooli kõrvalt töötamiseks

Tööpakkumise number
#221640

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
9. märts 2011
Lisainfo palga kohta:
tulemustasu

Friis Kinnisvara on edukalt tegutsenud 11 aastat ning kasvanud üheks suuremaks kinnisvarabürooks Tartus. Oleme tuntud ja kogenud arendusprojektide müüjad.