Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200624

ÄRIPINDADE JA ELAMISPINDADE KINNISVARAMAAKLER

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kasvame ja laieneme jätkuvalt ning otsime andekaid tegijaid, kes tahavad töötada, areneda ja ennast teostada koos meie firmaga. Otsime oma sõbralikku meeskonda:
ÄRIPINDADE JA ELAMISPINDADE KINNISVARAMAAKLERIT,
kelle tegevuspiirkonnaks on Tallinn ja selle lähiümbrus.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidust
  • Kohusetundlikkust
  • Head eesti, inglise ja vene keel, kasuks tuleb some keel suhtlustasandil
  • Head arvutikasutusoskust
  • Head organiseerimis-ja planeerimisoskust
  • Head läbirääkimisoskust
  • Isikliku sõiduauto kasutamise võimalust
  • Eelnevad töökogemused kinnisvara valdkonnas tulevad kasuks

Ettevõte pakub

  • Meeldivat kollektiivi
  • Arenemis- ja karjäärivõimalusi ettevõttes
  • Töötasu vastavalt tulemustele
  • Paindlikkust töösuhtes

Tööpakkumise number
#200624