Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139532

Ärilahenduste tehniline spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ärilahendustoodetega seotud tehnilised tegevused kliendi juures
- infovahetus ärilahenduskonsultantide, müügiosakonna ja klientide vahel
- aktiivne suhtlemine Overalli meeskonna ja klientidega
- tegevuste jooksev dokumenteerimine ja regulaarne aruandmine

Ootused kandidaadile

- oskus mõista pakutavate tarkvaralahenduste, nii tehnilist kui ka kliendile kasulikku ärilist külge
- avatud ja positiivne hoiak, iseseisva töö ning eesmärkide püstitamise oskus
- haridus, soovitavalt kõrgharidus (sobib ka omandamisel), soovitavalt tehnilises valdkonnas
- väga hea eesti ja hea inglise keele oskus (kõnes ja kirjas)
- MS Windows Serveri lahenduste (2000/2003/SQL), MS Windows operatsioonisüsteemide tundmine ning administreerimise oskus

Kasuks tulevad:
- vene ja soome keele oskus suhtlustasandil
- programmeerimiskogemus
- Linux operatsioonisüsteemide ja arvutivõrkude tehnoloogiate tundmine

mitmekülgseid väljakutseid ja saavutustele väärilist tasu pakkuvat tööd
kaasaegseid töötingimusi uusima tehnoloogia keskel
tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks
nooruslikku, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#139532