Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #169540

Ärikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Erasektori konsulteerimine EL projektide ettevalmistamisel ja juhtimisel s.h. projektitaotluste koostamine ja finantsaruannete esitamine
- Äriplaanide ja tasuvusuanalüüside koostamine.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus, äriplaanide ja tasuvusuanalüüside koostamise kogemus, väga hea väljendusoskust nii kõnes kui kirjas, MS Office programmide heal tasemel valdamine, iseseisvuse, analüüsivõime ja pealehakkamise olemasolu. Kasuks tulevad inglise ja vene keele oskus.

Rõõmsameelset ja professionaalset meeskonda, tulemustele vastavat korralikku töötasu, võimalust töötada koos Eesti edukamate ettevõtete, omavalitsuste ja riigiasutustega, treeningutoetust, koolitusvõimalusi ja tööga seotud lähetusi.

Lisainfo

Võimalik on töötada ka Tallinnas.

Tööpakkumise number
#169540

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2008
Kuulutus sisestati:
18. november 2008

Seoses jätkuva kiire arenguga otsib Innopolis Konsultatsioonid AS oma meeskonda Tallinnas ja Tartus tublisid inimesi, projektikonsultanti ning ärikonsultanti. Tubli meeskonna kaasabil tahame olla jätkuvalt üks Eesti edukaimaid euroraha valdkonna konsultatsioonifirmasid. Viimase 7 aasta jooksul oleme euroraha valdkonnas tulemuslikult nõustanud sadu ettevõtteid ja omavalitsusi, osalenud olulistes avaliku sektori tehnilise abi projektides.

Vaata rohkem