Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52760

Äriklientuuri müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuht:
-haldab olemasolevat kliendibaasi
-loob uusi kontakte
-sõlmib kliendilepinguid
-osaleb vastavalt vajadusele otseses müügiprotsessis ja projektijuhtimises
-korraldab vastavalt vajadusele personaalseid kliendikohtumisi

Ootused kandidaadile

- Hea suhtlusoskus
- Hea vene keele oskus suhtlustasandil
- Täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja sõbralikkus
- Soov ennast arendada

- kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
-tööd edasiarenevas firmas
-täiendkoolitusi
-tööd vajadusel graafiku alusel
-meeldivat, sõbralikku ja abivalmis seltskonda
-kesklinnas asuvat ja mugavalt ligipääsetavat kontorit
- võimalust kujundada enda palka

Töö tasustamine:
-müügijuhi palk koosneb põhitasust+ motiveerivast boonussüsteemist

Tööpakkumise number
#52760