Värsked tööpakkumised

Äriklientuuri müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38774

Tööpakkumise number

38774

Töö kirjeldus

Äriklientuuri müügijuhi töö peamiseks ülesandeks on Tele2 Eesti mobiil- ja fix telefoniside teenuste tutvustamine ning müük ettevõtetele, kliendisuhete loomine ja arendamine. Müügijuht tegeleb aktiivselt uute klientide leidmisega, koostab hinnapakkumisi, peab läbirääkimisi ja nõustab kliente parima lahenduse selgitamisel.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on eduka müügitöö kogemusega, oluline on tehniline taiplikkus ja teadmised telekommunikatsiooni valdkonnast. Tööks on vajalik hea eesti ja vene keele oskus ning inglise keele oskus suhtlustasandil. Tulemuste saavutamisele aitavad kaasa hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, initsiatiivikus,enese motiveerimise oskus ning süsteemne tegutsemine eesmärkide saavutamisel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Töötajatele põhjalikku tootekoolitust.
Huvitavat ja pingelist tööd
Müügijuhtide töötasu koosneb kindlast põhipalgast ja boonuspalga süsteemist.

Lisainfo

CV-d koos palgasooviga ootame kuni 17-nda jaanuarini 2005a.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
23. detsember 2004

Transcom WorldWide on kõnekeskuse teenuseid pakkuv ettevõte, mis omab 41 kõnekeskust 21-s Euroopa riigis. Spetsialiseerunud klienditeenindusele ja müügile osutab Transcom WW oma teenuseid väga erinevates valdkondades: pangandus, telekommunikatsioon, kataloogi kaubandus, turism jne.