Värsked tööpakkumised

Äriklientuuri müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211519

Tööpakkumise number

211519

Töö kirjeldus

Äriklientuuri müügijuhi peamiseks tööülesandeks on Eesti ühe suurima telekommunikatsiooniettevõtte toodete tutvustamine ning müük ettevõtetele, kliendisuhete loomine ja arendamine. Tuleb aktiivselt tegeleda uute klientide leidmisega, koostada hinnapakkumisi, pidada läbirääkimisi ja nõustada kliente parima lahenduse leidmisel.

Nõudmised kandidaadile

• suhtlemis-ja läbirääkimisoskus
• initsiatiivikus
• enese motiveerimise oskus
• süsteemne tegutsemine eesmärkide saavutamiseks
• eesti ja vene keele valdamine ning algteadmised inglise keelest
• oluline on eelnev müügitöö kogemus ja tehniline taiplikkus

Sulle meeldib suhelda, oled positiivse ellusuhtumisega, avatud ja ettevõtlik. Sul on autojuhiload.

Pakume põhjalikku koolitust, huvitavat ja pingelist tööd, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti. Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Lisainfo

Tule meil tööle!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. november 2010

Eesti suuruselt teine mobiilsideoperaator Tele2 Eesti AS kuulub üleeuroopalisse Tele2 AB telekommunikatsiooniettevõtete kontserni, mille teenuseid kasutab 28 miljonit klienti 11 riigis. Eestis osutab Tele2 mobiiltelefoni- ja internetiteenuseid nii era-kui äriklientidele.

Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus
  • avatus
  • kuluteadlikkus
  • väljakutsete esitamine
  • tegutsemine
  • kvaliteet

    Lisainformatsioon Internetist: http://www.tele2.ee .