Värsked tööpakkumised

Äriklientuuri müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117697

Tööpakkumise number

117697

Töö kirjeldus

Äriklientuuri müügijuhi peamiseks tööülesandeks on Eesti ühe suurima telekommunikatsiooniettevõtte toodete tutvustamine ning müük ettevõtetele, kliendisuhete loomine ja arendamine. Tuleb aktiivselt tegelda uute klientide leidmisega, koostada hinnapakkumisi, pidada läbirääkimisi ja nõustada kliente parima lahenduse leidmisel.

Nõudmised kandidaadile

• suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
• initsiatiivikus
• enese motiveerimise oskus
• süsteemne tegutsemine eesmärkide saavutamiseks
• eesti ja vene keele valdamine ning algteadmised inglise keelest

• oluline on eelnev müügitöö kogemus ja tehniline taiplikkus

Sulle meeldib suhelda, Sa oled positiivse ellusuhtumisega, avatud ja ettevõtlik. Sul on autojuhiload.

Pakume põhjalikku koolitust, huvitavat ja pingelist tööd, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti. Töötasu üheks osaks on tulemustasu müügist.

Lisainfo

Seoses müügimeeskonna suurendamisega on avanenud Sinu jaoks võimalus. Tule meile tööle!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab ligi 30 miljonit klienti 19 riigis.
Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

  • paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt
  • avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi ning anname otsekoheseid vastuseid
  • kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui klientide rahakotti.