Värsked tööpakkumised

Äriklientide telefonimüügi haldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 158576

Tööpakkumise number

158576

Töö kirjeldus

• Microsofti keskmise suurusega klintidega suhete loomine ja hoidmine telefoni teel
• Kliendikontode haldamine ja müügivôimaluste pidev edasiarendamine
• Klientide nôustamine ja küsimustele vastamine telefoni teel, probleemide ettenägemine ning vajadusel lahendamine
• Klientide andmete korrektne haldamine andmebaasis ja andmebaasi korrashoid.

Oma tööga aitab kliendihaldur kaasa Microsofti ja Microsofti partnerite arengule ning klientide rahulolu kasvule.

Nõudmised kandidaadile

• Varasem telefonimüügi kogemus
• Hea eesti ja inglise keele oskus
• Oskus luua uusi kliendisuhteid ja neid edukalt hoida
• Loogiline môtlemine
• Tehniline taip
• Avatus ja tahe teha meeskonnatööd
• Hea läbirääkimisoskus

Kasuks tuleb:
• IT valdkonnas töötamise kogemus
• Kôrgharidus

Ettevõte pakub

• Konkurentsivõimelist hüvitispaketti
• Dünaamilist ja prestiizikat töökeskkonda
• Palju tööd otsese mõjuga Microsofti äritegevusele
• Nutikat ja motiveeritud meeskonda
• Parimaid töövahendeid ja tehnoloogiaid
• Ainulaadset võimalust isiklikuks arenguks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2008
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2008

Microsoft tegeleb Eestis kliendi- ja partnersuhete haldamise, toodete lokaliseerimise ja Office'i, Windowsi, Serveri ning Microsoft Business Solutions'i lahenduste turundamisega. Pakume ka konsultatsiooniteenuseid, et aidata klientidel Microsofti tehnoloogiaid paremini kasutusele võtta, toeatame oma kliente valikuprotsessis, planeerimises, juurutamises ja hoolduses.