Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180036

Äriklientide telefonimüügi haldur Prahas

CVKeskus.ee klient
Tšehhi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Microsofti keskmise suurusega klintidega suhete loomine ja hoidmine telefoni teel
  • Kliendikontode haldamine ja müügivôimaluste pidev edasiarendamine
  • Klientide nôustamine ja küsimustele vastamine telefoni teel, probleemide ettenägemine ning vajadusel lahendamine
  • Klientide andmete korrektne haldamine andmebaasis ja andmebaasi korrashoid

Oma tööga aitab kliendihaldur kaasa Microsofti ja Microsofti partnerite arengule ning klientide rahulolu kasvule.

Ootused kandidaadile

  • Varasem telefonimüügi kogemus
  • Hea eesti ja inglise keele oskus
  • Oskus luua uusi kliendisuhteid ja neid edukalt hoida
  • Loogiline môtlemine
  • Tehniline taip
  • Avatus ja tahe teha meeskonnatööd
  • Hea läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist hüvitispaketti
  • Dünaamilist ja prestiizikat töökeskkonda
  • Palju tööd otsese mõjuga Microsofti äritegevusele
  • Nutikat ja motiveeritud meeskonda
  • Parimaid töövahendeid ja tehnoloogiaid
  • Ainulaadset võimalust isiklikuks arenguks

Töötaja on meie partneri SELLBYTEL Group GmbH palgal.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • IT valdkonnas töötamise kogemus
  • Kôrgharidus
  • vene keele oskus

Tööpakkumise number
#180036