Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53213

Äriklientide müügikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärgiks on Lindstromi teenuste väga aktiivne müük uutele potentsiaalsetele klientidele.

Ootused kandidaadile

  • valmisolekut teha väga aktiivset müügitööd
  • auahnust ja võitlusvaimu saavutamaks kõrgeid eesmärke
  • professionaalset suhtlemisoskust eesti ja vene keeles
  • loovust ja leidlikkust uute kliendisuhete algatamisel

Ettevõte pakub

Lindström pakub:

  • järjepidevaid koolitusi
  • kõiki edukaks töötamiseks vajalikke töövahendeid (sh ametiauto)
  • rahvusvahelist töökeskkonda
  • uudset motivatsioonisüsteemi

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE TÄITES ANKEEDI JA MÄRKIDES ÄRA SOOVITUD AMETIKOHA. ANKEEDI LEIAD "MINU ADECCO" ALT.VOI TULE LÄBI MEIE KONTORIST KAUPMEHE 6, TALLINN

Tööpakkumise number
#53213