Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168067

Äriklientide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Viasati kanalite ja pakettide müük kaabel-, IPTV, mobiil-, ja muude televisiooni operaatoritele
Suhete loomine ja hoidmine äripartneritega
Aktiivne uute partnerite otsing ja läbirääkimised
Äri arendus ja uute lahenduste leidmine ja elluviimine
Partnersuhete tagasiside ja administratsiooni korraldamine
Koostöö peakontoriga turunduse-, finantsi-, õigus- ja muudes küsimustes

Ootused kandidaadile

3 – 5 aastane müügitöö ja müügi juhtimise kogemus
Huvi digi-TV ja satelliit televisiooni vastu
Tehniline-, müügi- või ärialane kõrg- või eriharidus
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Orienteeritus müügitulemusele, aktiivne ja positiivne eluhoiak
Oskus nii iseseisvalt kui ka meeskonnas edukalt töötada
Inglise keele oskus, vene keel tuleb kasuks
Kogemus sarnases ärivaldkonnas on kandideerimisel eeliseks

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist palka ja tulemustasu
Mitmekülgset, vastutusrikast ja liikuvat tööd rahvusvahelises firmas
Noort, töökat ja rõõmsmeelset tiimi, kellega võite tähistada ja raskusi trotsida
Head eneseteostamise võimalust kiireltarenevas
Nii toote kui müügi-, marketingi- ja muid ärialaseid koolitusi
Tööd kiireltarenevas digi-TV valdkonnas

Lisainfo

Tegemist on loodava ametikohaga

Tööpakkumise number
#168067

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2008
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2008

Viasat on osa MTG meediagrupist, mis tegutseb laias meediaspektris - televisiooni-, raadio-, trükimeedia-, e-kaubanduse- ja paljudel muudel aladel.

TV3, TV1000, Viasat Sport, Viasat Explorer, Star FM on näited hästituntud kaubamärkidest, mille omanikeks on MTG Grupi kompaniid. Viasat loodi aastal 1989 ning tegutseb edukalt Rootsis, Norras, Taanis, Soomes, Eestis, Lätis, Leedus, Ungaris, Venemaal, Moldaavias, Ukrainas, Bulgaarias, Poolas ja Rumeenias.

Viasat AS tegutseb Eestis Lätis ja Leedus. Ettevõttes töötab 29 inimest.

Vaata rohkem