Äriklientide müügi projektijuht
Tööpakkumise number #709779

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Tegeled äriklientide suurte projektidega ning aktiivse müügiga.

  • Algatad uusi müügiprojekte ja viid neid ellu.

  • Hoiad silma peal olemasolevatel projektidel ja koordineerid nende läbiviimist.

  • Kohtud äriklientidega nii virtuaalselt kui ka IKEA või kliendi asukohas.

  • Lood parimaid pakkumisi ja esitled neid klientidele.

  • Analüüsid teavet ja täiendad klientide andmebaasi.

  • Tunned hästi IKEA tooteid ja nende spetsiifikat.

  • Koostad raporteid ja kokkuvõtteid ning jagad informatsiooni juhtkonnaga.

  • Lood ja arendad headel äritavadel põhinevaid kliendisuhteid.

  • Osaled aktiivselt ettevõtte müügiprotsesside optimeerimisel ning juhid ja viid ellu erinevaid projekte.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 3 aastane aktiivse müügi kogemus äriklientidele;

  • oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas;

  • suurepärane oskus inimesi inspireerida ja juhendada;

  • võime seada isiklikke eesmärke ja juhtida paljusid projekte üheaegselt;

  • positiivsus ja eesmärkidele keskendumine igas olukorras;

  • suurepärane eesti ja inglise keele oskus (kasuks tuleb ka vene keele oskus);

  • armastus ruumide sisekujunduse, sisutuskaupade ja mööbli vastu

Ettevõte pakub

  • võimalust kasvada ja areneda koos ettevõttega;

  • toetust tervislikeks eluviisideks;

  • rootsipärase disainiga tööriideid;

  • ühisüritusi ja kingitusi tähtpäevadeks

Tööpakkumise number
#709779

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2021
Äriklientide müügi projektijuht Äriklientide müügi projektijuht

Runikon Retail OÜ (IKEA Estonia)

Vaata rohkem