Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675846

ÄRIKLIENDITEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma professionaalset ja meeskonnatööle orienteeritud

ÄRIKLIENDITEENINDAJAT

- Klientide asjatundlik teenindamine ja nõustamine meie Tallinna esinduses
- Esinduse tootevaliku ja väljapaneku kujundamine ning korrashoid
- Kaupade tellimine vastavalt normidele
- Garantii – ja hooldustellimuste käitlemine
- Igapäevane sujuv koostöö kolleegidega
- Müügikampaaniate läbiviimine teenindussaalis

Ootused kandidaadile

- Varasemat kogemust klienditeenindajana, soovitavalt ehitusvaldkonnas
- Teadmisi hea müügitöö ja klienditeeninduse põhimõtetest
- Head eesti ja vene keele valdamist, inglise keele oskus tuleb kasuks
- Arvutikasutamise oskust (Excel, Outlook, Hansa)
- Kõrge enesemotivatsiooni ning tahet töötada klienditeenindajana
- Täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust

Ettevõte pakub

- Abivalmis ja toetavat meeskonda
- Palju ja huvitavat tööd hinnatud kaubamärkidega
- Konkurentsivõimelist töötasu ja ettevõtte majandustulemustest sõltuvat boonust
- Kõiki töö tegemiseks vajalikke vahendeid
- Koolitusi ja enesetäiendamisvõimalusi
- Muid hüvesid: ühisüritused, sporditoetus, tervisepäevad, lisapuhkus, jpm.

Tööpakkumise number
#675846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020

ESSVE on üks juhtivaid professionaalsete kinnitustarvikute täislahendust pakkuvaid ettevõtteid Euroopas ning oma valdkonna turuliider Põhjamaades. Meie eesmärk on muuta meie klientide igapäevaelu lihtsamaks, turvalisemaks ja kasumlikumaks pakkudes neile töö teostamiseks vajalikke kinnitusvahendid ja teenuseid. ESSVE kuulub Rootsi börsiettevõttele Bergman & Beving, mis on üks suuremaid tööstus- ja ehitusvaldkonna valdusettevõtteid Põhja-Euroopas.
Oleme Milwaukee elektritööriistade ja tarvikute ametlik esindaja Eestis.

Vaata rohkem