Värsked tööpakkumised

Ärikliendisuhete looja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90503

Tööpakkumise number

90503

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on:
- uute klientide leidmine läbi esmase kontakti loomise telefoni teel
- teenuste pakkumine potentsiaalsetele klientidele
- kliendikontaktide algatamine läbi teiste Adecco kontorite Euroopas

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame:
- soovi tegeleda telefonimüügiga
- julgust ja initsiatiivi kliendikontaktide loomisel
- loovat lähenemist
- väga head eneseväljendusoskust
- huvi personalivaldkonna vastu
- head inglise keele oskust suhtlemiseks teiste Adecco kontoritega

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- töötamise võimalust tuntud rahvusvahelise ettevõtte Eesti esinduses
- pärast poolteist aastat töötamist 5-nädalast puhkust
- mugavaid töötingimusi Tallinna südalinna kontoris
- võimalust osaleda koos toredate töökaaslastega firma üritustel, koolitustel ning muudel ühistel ettevõtmistel
- sobivuse ja huvi korral arenguvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

ADECCO on suurim personalivahendusettevõte maailmas tegutsedes 73 riigis. Eestis alustasime tegevust 2004. aasta suvel. Meie põhitegevus on kliendi vajadustest lähtuvate personaliteenuste pakkumine, põhiliselt tööjõurendi, värbamise ning outsourcingu valdkonnas.

Soovime Eestis oma MEESKONDA LAIENDADA.