Värsked tööpakkumised

Ärikliendijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 27462

Tööpakkumise number

27462

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on üle-eestiline jaekaupluste kett, kus lisaks suurele ehitusmaterjalide valikule müüakse laias valikus kodu-, aia- ja muud majapidamises vajaminevat kaupa nii jae- kui ärikliendile. Seoses ettevõtte arenguga pakume tööd ärikliendijuhile, kelle tööülesanneteks on ärikliendi valdkonna müügi strateegilise arengu juhtimine, äriklientide leidmise süsteemi loomine ja rakendamise korraldamine, ärikliendi valdkonna olemasolevate kliendikontaktide haldamissüsteemi loomine ja rakendamise elluviimine, projektijuhtide tööjaotuse korraldamine ja koordineerimine, osalemine krediidi andmise ja haldamise protsessis.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame kõrgharidust (soovitavalt ehitus- või majandusalane), eelnevat müügi juhtimise kogemust (vähemalt 2 aastat), väga head meeskonnatöö oskust, tulemustele orienteeritust, väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas, head vene keele oskust. Kasuks tuleb varasem töökogemus ehitusmaterjalide müügi valdkonnas.

Pakume tööd arenevas ettevõttes, karjäärivõimalusi, võimalust mõjutada organisatsiooni arengut, konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2004
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2004