Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293385

Ärikliendihaldur (Töö vene keeles)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks meie klientidele, juhtida nõuandvaid müügiprotsesse, sõlmida koostöölepinguid, teostada järelteenindust, tagada vastastikune pika-ajaline koostöö. Töö toimub põhiliselt telefoni teel.
Aktiivsemal Ärikliendihalduril on võimalus liikuda müügijuhiks ja tegeleda müügimeeskonna juhtimiselega / toetamisega müügieesmärkide saavutamisel!

Ootused kandidaadile

* kannatlikkus ja järjepidevus saavutamaks väga häid tulemusi
* väga hea vene keele oskus
* eesti keele valdamine suhtlustasandil
* lai silma- ja suhtlusring
* töökus

NB! Kasuks tuleb eelnev müügikogemus.eesmärkidele suunatud mõtlemine
esinemis- ja läbirääkimisoskus

Oled oodatud töötama kaasaegses töökeskkonnas. Saad tunda sõbralike kolleegide toetust, nõuandeid ja abi. Pakume ka erialast algkoolitust. Meil on mitmekülgne preemiasüsteem, mis on fokusseeritud tulemuslikkusele. Kui oled töökas, siis oled ka edukas!

Tööpakkumise number
#293385

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
1. detsember 2012

Eesti Infokeskus OÜl on meedia turul kogemusi alates 1995 aastast. Infokeskusele kuuluvad infonumbrid 1181 ja tasuta äriinfo 6261111. Samuti on avatud kõigile soovijatele meie andmebaas erinevate firmade, nende toodete ja teenuste kohta internetis www.1181.ee.

Vaata rohkem