Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66871

Ärikliendihaldur Tallinnasse, Raplasse ja Paidesse

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ärikliendihalduri töö eesmärk on kaasaaitamine ettevõtte eesmärgi saavutamisele.

  • klientide professionaalne nõustamine ja teenindamine
  • kliendi vajaduste tundmaõppimine
  • elektri- ja võrguteenuste ning toodete müük lähtuvalt kliendi vajadustest
  • elektri-ja võrgulepingute haldamine
  • klientide elektrienergia tarbimise analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • initsiatiivikus ja edasipüüdlikkus ning orienteeritus meeskonnatööle
  • tahe õppida ning ettevõtte arengut toetada
  • hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus eesti ning vene keeles
  • väga hea arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel (MS Word, Excel)
Kasuks tuleb:
  • elektrialane eriharidus ja töökogemus elektri valdkonnas

Ettevõte pakub

  • arendavat ja vastutusrikast tööd
  • võimalust erialaseks arenguks
  • tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • toetavat ja professionaalset meeskonda

Lisainfo

Ärikliendihaldurite töö asikoht on kas Tallinnas, Raplas või Paides.

Tööpakkumise number
#66871