Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #85256

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Võtmeklientidega kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • Aktiivne läbirääkimiste pidamine
  • Lepingute sõlmimine
  • Osalemine projektimeeskonna töös
  • Turusituatsiooni pidev jälgimine ja analüüs

Ootused kandidaadile

  • Hea läbirääkimisoskus
  • Iseseisvus, positiivne ellusuhtumine
  • Otsustusvõime ja tulemustele orienteeritus
  • Väga hea eesti ja vene keele oskus
  • Autojuhilubade olemasolu ja isikliku auto kasutamisvõimalus

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Püsivat töösuhet
  • Arenguvõimalusi Eesti juhtivas telekommunikatsiooniettevõttes
  • Noort ja arenevat müügimeeskonda
  • Võimalust vastata väljakutsetele kiiresti areneval ja muutuval turul

Tööpakkumise number
#85256

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2006
Kuulutus sisestati:
14. november 2006

Starman on 1992 aastal asutatud, algselt eesti kapitalil põhinenud telekommunikatsiooniettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on kaabeltelevisiooni võrkudel põhinevate teenuste pakkumine.
Tänasel päeval annab Starman tööd ligikaudu 200-le inimesele ja ettevõtte võrk katab ca 45 protsenti Eesti majapidamistest.

Vaata rohkem