Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42444

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aktiivne müük
esitlused
kliendisuhete ja müügivõrgu loomine, hoidmine ja arendamine
osalemine projektijuhtimises
reklaamitegevuse kavandamine ja korraldamine
suhtlemine meediaga

Ootused kandidaadile

  • aktiivsus ja algatusvõime
  • aktiivmüügitöö kogemus
  • eesti ja vene keele valdamine
  • esinduslik välimus
  • esinemisoskus
  • hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus
  • initsiatiiv uute ideede genereerimisel
  • kõrge saavutusvajadus
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • positiivne ellusuhtumine
  • tahte- ja eesmärgikindel

arenemis- ja eneseteostusvõimalust kiiresti arenevas ettevõttes
karjäärivõimalust
erialast koolitust
häid töötingimusi
huvitavaid projekte
motiveerivat tasustamis- ja premeerimissüsteemi
noort ja andekat kollektiivi

Lisainfo

Meediaekspert otsib oma võimekasse meeskonda inimest, kes naudib tööd, otsib elus väljakutseid ja on alati unistanud võimalusest elus midagi päris ise "ära teha". Kui sul on ideid ja teotahet, võta kohe ühendust, sest just nüüd on sinu aeg särada eduka ettevõtte südames.

Tööpakkumise number
#42444