Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55166

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Finantseerimistoodete müük
  • Heade kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine
  • Tehingute struktureerimine
  • Panga toodete ja teenuste arendamine
  • Finantsanalüüside teostamine
  • Krediiditaotluste ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

  • Töökogemust ettevõtete finantseerimise või finantsjuhtimise ja Trade Finance’i valdkonnas
  • Kõrgharidust (majandus- või pangandusalane)
  • Eesti ja inglise keele oskust kõnes ja kirjas ning vene keele valdamist erialase suhtlemise tasandil
  • Head läbirääkimis- ja suhtlemisoskust, iseseisvust ning valmisolekut meeskonnatööks
  • Analüütilist mõtlemist ja vastutusvõimet

  • Stabiilset ja huvitavat tööd ning arenguvõimalust rahvusvahelises kontsernis;
  • Konkurentsivõimelist palka;
  • Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda.
  • Eneseteostusvõimalusi

Tööpakkumise number
#55166