Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #68482

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete arendamine ja hoidmine;
uute klientide leidmine;
klientide nõustamine ja konsulteerimine.

Ootused kandidaadile

Kõrgem haridus (võib olla lõpetamisel);
hea eesti ja vene keele oskus
väga hea kuulamis-, suhtlemis- ja eneseväljendusoskus;
initsiatiiv ja tahtmine ennast tõestada.

Ettevõte pakub

võimalust töötada kiiresti arenevas organisatsioonis;
kaasaegset töökeskkonda;
konkurentsivõimelist palka;
professionaalset ja ühtehoidvat meeskonda.

Lisainfo

KASUKS TULEB:
varasem töökogemus siseviimistluse ja haljastusega seotud müügivaldkonnast;
kogemus kliendisuhete juhtimisel.

Tööpakkumise number
#68482