Värsked tööpakkumised

Ärikliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 212373

Tööpakkumise number

212373

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks meie klientidele, juhtida nõuandvaid müügiprotsesse, sõlmida koostöölepinguid, teostada järelteenindust, tagada vastastikune pika-ajaline koostöö. Töö toimub telefonitsi või kliendikülastuste kaudu.

Nõudmised kandidaadile

* julgus erinevate firmajuhtidega suhelda
* kannatlikkus ja järjepidevus saavutamaks väga häid tulemusi
* eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
* lai silma- ja suhtlusring
* töökus

NB! Kasuks tuleb eelnev müügikogemus.

Oled oodatud töötama kaasaegses töökeskkonnas. Saad tunda sõbralike kolleegide toetust, nõuandeid ja abi. Pakume ka erialast algkoolitust. Meil on mitmekülgne preemiasüsteem, mis on fokusseeritud tulemuslikkusele. Kui oled töökas, siis oled ka edukas. Nii palju kui teed, nii palju ka saad. Pane ennast proovile!

Lisainfo

Meie poolt pakutaval tööl ei ole vanus oluline. Oluline on töösse tõsine suhtumine. Tõsistel huvilistel soovitame kindlasti kandideerida! Tulemustasud on valdkonna parimad!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
16. november 2010

AS Eesti Info Keskusel on juhatava meedia turul kogemusi alates 1995 aastast. Infokeskusele kuuluvad infonumbrid 1181 ja tasuta äriinfo 6261111. Samuti on avatud kõigile soovijatele meie andmebaas erinevate firmade, nende toodete ja teenuste kohta internetis www.1181.ee.