Värsked tööpakkumised

Ärikliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 192037

Tööpakkumise number

192037

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks meie klientidele, juhtida nõuandvaid müügiprotsesse, sõlmida infolepinguid, teostada järelteenindust, tagada vastastikune pika-ajaline koostöö. Töö toimub telefonitsi või kliendikülastuste kaudu.

Nõudmised kandidaadile

* julgus erinevate firma juhtidega suhelda
* kannatlikkus ja järjepidevus saavutamaks väga häid tulemusi
* eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
* lai silma- ja suhtlusring
* töökus

NB! Kasuks tuleb eelnev müügikogemus.

Sul avaneb võimalus töötada kaasaegses töökeskkonnas ning saada tunma sõbralike kolleegide toetust, nõuandeid ja abi. Pakume ka erialast algkoolitust. Meil on mitmekülgne preemiasüsteem, mis on fokusseeritud tulemuslikkusele. Sinust endast sõltub sinu edukus ja rahakoti paksus. Pane ennast proovile!

Lisainfo

Tõsistel müügitöö huvilistel soovitame kindlasti kandideerida ja ennast parimal moel nn müüa! Tulemustasud on valdkonna parimad!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2010
Kuulutus sisestati:
2. märts 2010

AS Eesti Info Keskusel on juhatava meedia turul kogemusi alates 1995 aastast. Meile kuuluvad infonumbrid 1181 ja tasuta äriinfo 6261111. Samuti on avatud kõigile soovijatele meie andmebaas erinevate firmade, nende toodete ja teenuste kohta internetis www.1181.ee.