Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #95909

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kutsume oma meeskonda tööle säravaid ja energilisi inimesi ärikliendihalduriks Tallinna. Ärikliendihalduri töö sisuks on klientide professionaalne nõustamine ja teenindamine, kliendi vajaduste tundmaõppimine, elektri-ja võrguteenuste ning toodete müük lähtuvalt kliendi vajadustest, elektri-ja võrgulepingute haldamine ja klientide elektrienergia tarbimise analüüsimine. Ärikliendihalduri töötulemusi mõõdetakse kõrge professionaalsuse ning heade müügitulemuste kaudu.

Ootused kandidaadile

  • majandus-või tehnikaalane kõrgharidus või selle omandamine
  • initsiatiivikus ja sihikindlus kokkulepitud tegevuste lõpule viimisel
  • lubadustest kinnipidamine, soov ja tahe teenindada
  • tahe õppida ja ettevõtte arengut toetada
  • väga hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus eesti ja vene keeles
  • väga hea arvuti kasutamise oskus lõppkasutaja tasemel (MS Word, Excel)

Ettevõte pakub

  • osaleda ettevõtte arendamises
  • teha koostööd oma ala tippudega
  • tööks vajalikku väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • mitmekesist motivatsioonipaketti
  • oma teadmiste ja oskuste rakendamist

Tööpakkumise number
#95909

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2007

Teenindus on Eesti Energia kontserni ettevõte, kelle peamine eesmärk on säästa klientide energiat elektriga seotud küsimustes.

Vaata rohkem