Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148979

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendisuhete hoidmine ja arendamine oma piirkonnas
  • parimate elektrilahenduste tagamine äriklientidele
  • Eesti Energia toodete ja teenuste aktiivne müümine
  • elektritarbimislepingute haldamine
  • klientide andmebaasi haldamine

Ootused kandidaadile

  • hea suhtleja ning läbirääkija nii eesti kui ka vene keeles
  • hea arvuti kasutamise oskusega
  • eesmärgile orienteeritud
  • kiire õppimis- ja arenemisvõimega
  • vähemalt keskharidusega

  • suurepärast võimalust töötada ühes Eesti edukamas ettevõttes
  • meeldivat töökeskkonda ja toetavat meeskonda
  • stabiilset tööd ning arenguvõimalust
  • firmasisest erialast baas- ja täiendkoolitust
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi ja toredaid ühisüritusi

Tööpakkumise number
#148979