Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #222555

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ärikliendihaldurina on Sinu peamisteks tööülesanneteks Sinu portfelli kuuluvate äriklientidega kliendisuhete loomine ja arendamine, nende võimalike elektrienergiaga seonduvate probleemide ennetamine ja lahendamine, klientide nõustamine ja aktiivmüük.

Ootused kandidaadile

See töö on Sulle sobiv väljakutse, kui:

  • omad kõrg- või kutseharidust, soovitavalt tehnilist
  • oled iseseisev ja algatusvõimeline
  • sead endale ise kõrged sihid ja saavutad need
  • Sul on väga hea suhtlemis- ja argumenteerimisoskus
  • omad kliendisuhete loomise ja arendamise ning aktiivmüügi kogemust
  • valdad kõrgtasemel eesti ja heal suhtlemistasemel vene keelt
  • omad B kategooria juhiluba ja vähemalt 2-aastast sõidustaaži

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • vastutus- ja vaheldusrikast tööd Eesti suurima tööandja juures
  • eneseteostust ja arenguvõimalusi
  • asjatundlikke ja toetavaid kolleege
  • võimalust ammutada uut energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Tööpakkumise number
#222555

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2011
Kuulutus sisestati:
17. märts 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Jaeäri on Eesti Energia kontserni klienditeenindusüksus, kus töötab kokku üle 1700 töötaja. Meie ülesandeks on klientidele elektrienergia, võrguteenuse, telekommunikatsiooniteenuse ja energiaga seotud lisateenuste müümine.

Vaata rohkem