Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554564

Ärikliendihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 30. august 2018
Kuulutus aegub:14. september 2018

Töö kirjeldus

Äripäeva Infopanga müük telefoni teel ja kliendikohtumiste kaudu.
Rohkem infot tööülesannete ja ärikliendihalduri ametikoha kohta, telefonil 667 0008, Elis Suik.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinu sooviavaldust, kui Sa:

  • oled heas mõttes näljane müügiinimene, kellele pakuvad rõõmu väljakutsed ning
keda iseloomustab tungiv soov isiklikke oskusi jätkuvalt arendada
  • oled inimene, kellele meeldib suhelda klienditega nii telefoni teel kui kohtumiste käigus
  • oled meeskonnamängija, kuid tead ka isiklike eesmärkide väärtust
  • näed probleemide asemel nende lahendusi
  • valdad hästi nii eesti kui vene keelt
  • omad B-kategooria juhilube.

Ettevõte pakub

7 põhjust kandideerimiseks:

  • Sõbralik ja toetav meeskond
  • Arendav, huvitav ja vastutusrikas töö
  • Võimalus osaleda Äripäeva konverentsidel
  • 35 puhkusepäeva aastas
  • Kas Sa Äripäeva uut kontorit oled näinud? Ka Sina tahaksid siin töötada!
  • Väljaõpe, mis aitab jõuda seatud eesmärkideni
  • Head sportimisvõimalused

Lisainfo

Töötasu koosneb põhitasust + motiveerivast tulemustasust.

Tööpakkumise number
#554564

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. september 2018
Kuulutus sisestati:
30. august 2018

AS Äripäev on Eesti ärimeedia vaieldamatu turuliider. Anname välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, käsiraamatuid ja infolehti. Oleme Eesti suurim ärikonverentside korraldaja. Viimastel aastatel oleme investeerinud internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule. Meie meeskonnas pingutab rohkem kui 200 võimekat töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni. Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier.

Vaata rohkem