Värsked tööpakkumised

Ärikliendihaldur / Laenuhaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421714

Tööpakkumise number

421714

Töö kirjeldus

Nüüd on kogenud müügiesindajal just õige aeg meiega liituda ja müügiahela juhtimine üle võtta!

Oma tegevuse laiendamise tõttu otsime oma meeskonda:

2 laenuhaldurit.

Sinu töö eesmärk on leida uusi laenu projekte EstateGuru platvormile.

Töötada tuleb uute ja olemasolevate B2B klientide andmebaasiga.

Iga uus edukalt rahastatud laen tähendab Sulle ILMA ülempiirita vahendustasu.

Selle töö puhul on kombineeritud müügi- ja laenuhalduri ülesanded.

Kui Sinu kliendi laenutaotlus platvormil rahastatakse, jätkad Sina laenuvõtjaga kui peamise kontaktiga suhtlemist.

Nõudmised kandidaadile

  • Head suhtlusoskust ja müügikogemust;

  • Huvi kinnisvara vastu on eelis;

  • Enesekindlust arvuti/Interneti kasutamisel ning kiiret õppimisvõimet;

  • Kasuks tuleb hea vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Väga head töötasu ning tulemuspalka;

  • Võimalust kaasa rääkida ettevõte arengus;

  • Energilist ja tulemustele orienteeritud õhkkonda;

  • Kaasalöömist rahvusvahelistes projektides.

Kui soovid kandideerida saada meile oma CV : job[at]estateguru.co või kandideeri CV Keskuse portaali kaudu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
4. mai 2016
Brutopalk:
Alates 1250 kuni 3000 EUR kuus

EstateGuru OÜ (http://www.estateguru.co) on Baltikumi suurim kinnisvaraturu laenuplatvorm (ehk P2P laenamine või ühisrahastus). Edukas Eesti start-up, mis laieneb 2016. aastal Suurbritanniasse!

EstateGuru on edukas ning kiiresti kasvav ettevõtte.Oleme läbinud programmi Start-up Wise Guys 2014. EstateGuru jõudis esimese tegutsemisaasta lõpuks kasumisse. See on midagi, mille paljud 1-miljardi-ettevõtted peavad veel saavutama.

Suurepärane toode

Anname kinnisvaraga tagatud ärilaene. Oma laenutoodetega aitame Eesti ettevõtetel kasvada ning projekte laiendada või need õigel ajal lõpule viia.
Sisuliselt aitame ettevõtteid olukordades, kus pangad sellest keelduksid.