Värsked tööpakkumised

Ärikliendihaldur - kas soovid ennast proovile panna?

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34117

Tööpakkumise number

34117

Töö kirjeldus

e-finance“is töötab ligi 40 inimest. Asume suures, 600-ruutmeetrises igati kaasaegses kontoris Mustamäel, Tondi Selveri hoones. Oleme haldusfirma, kes haldab Eesti suurimaid internetikeskkondasid CV Keskust, Osta.ee-d ja Kinnisvaraveebi kv.ee-d. Töömaht ei taha kuidagi lõppeda, vaid pigem vastupidi - aina kasvab.
Seoses sellega pakume väljakutset heale ÄRIKLIENDIHALDURILE!

Kliendihaldur on meie ettevõttes kliendi otsene kontaktisik. Tema korraldada on kogu suhtlemine ostjatega, alates ostu tegemisest kuni igapäevaste probleemide lahendamiseni. Kliendihalduri peamiseks ülesandeks on aktiivse müügi läbi ettevõtte interneti täislahenduste pakkumine. Lühidalt ülesanded:

    kaupade ja teenuste tutvustamine kliendile
    müügilepingute sõlmimine ja haldamine, konsulteerimine, nõustamine
    müügipakkumiste tegemine
    müügiprojektide läbiviimine
    ja loomulikult aktiivne igapäevane müük

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda head ja asjalikku inimest, kellel on müügitöö kogemus seljataga ning kes soovib end realiseerida, proovile panna ja selle läbi ka edu saavutada. Kandidaat peab olema hea inimhinge tundja ning vaikimisi hea suhtleja.

Tähtis on, et räägid vähemalt peale eesti keele ka inglise või muud võõrkeelt. Kui sulle ütleb miskit väljendid copy, paste, e-mail, word, office, internet, siis see on tore - hea arvutioskus on väga oluline.

Ei ole vahet, kas oled mees või naine, tähtis on, et tahad ja oskad oma tööd teha, lisaks julgus teha palju tööd ning seeläbi ka hästi teenida.

Tööd on nii, et tapab ja enne viimsetpäeva otsa ei saa:)

Ettevõte pakub

vabameelset, töökat ja innovaatilist meeskonda,
väga häid töötingimusi korralikus ja suures kontoris Mustamäel,
koolitusi ja sõnaõigust igasugustel teemadel, mis aitavad ettevõtte arengule kaasa,
arengut ja karjääri

    Töötasu on kliendihalduritel äärmiselt motiveeriv. Skeemiks on põhipalk+boonus+nädalapreemiad+moblakompe. Hea kliendihaldur teenib meie ettevõttes üle 20 000 krooni kuus.

Siia lisandub veel tasuta sporditegemine Audentese spordisaalis, tasuta parkimine, tasuta veeprotseduurid (saun on meil oma kontoris), Selver esimesel korrusel, hea bussiühendus kesklinnaga!

Lisainfo

Oled huvitatud?

Palun vajuta selle kuulutuse all olevale nupule "soovin kandideerida".
Kõigile lisaküsimustele vastame, kui saadate need e-maili aadressile tii.oot@cvkeskus.ee või anu.tamm@cvkeskus.ee

Palume mitte kandideerida inimestel, kes:

- ei ole kunagi müügitööd teinud

- ei viitsi tööd teha

- ei tunne arvutit

- otsib kerget teenistust

- ei vaja seda tööd

- niisama proovida tahavad

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2004
Kuulutus sisestati:
29. august 2004
Brutopalk:
kuni 25000 EEK kuus

e-finance OÜ haldab Eesti suurimaid veebikeskkondasid:

www.cvkeskus.ee
www.osta.ee
www.kv.ee
www.nobullshit.ee