Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #711901

Ärikliendihaldur K-rauta

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Kelle peamised tööülesanded on:

  • Suhete loomine ja arendamine äriklientidega;
  • Klientide ärivajaduste mõistmine ja sobivate lahenduste leidmine;
  • Müügitöö planeerimine ja analüüsimine;
  • Hinnapakkumiste koostamine, hinnakokkulepete sõlmimine klientidega;
  • Äri- ja turuinfo (konkurendid, partnerid, potentsiaalsed kliendid, toodete turuseis) jälgimine ja süstematiseerimine;
  • Ettepanekute tegemine lepingute sõlmimiseks, krediidiriski määramiseks ning edasiseks koostööks.

Ootused kandidaadile

    Edukas kandidaat omab:

  • Vähemalt 2-aastast töökogemus ehituse- või müügivaldkonnas;
  • Soovitavalt ehitus- või majandusalast rakendusliku või akadeemilist kõrgharidust;
  • Väga häid teadmisi ärikliendi suhete juhtimise protsessidest;
  • Väga head suhtlemis- ning kontaktiloomise oskust;
  • Soovituslikult vene kõnekeele oskust kesktasemel;
  • Office kasutamise oskust kesktasemel;
  • Head analüüsioskust;
  • Tulemustele orienteeritud tööstiili;
  • Iseseisvust, otsustus- ja vastutusvõimet; head meeskonna- ja koostööoskust;
  • Täpsust, kohusetundlikkust, paindlikkust;
  • "B" kategooria sõiduki juhtimisõigust.

Tööpakkumise number
#711901

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
21. juuni 2021

AS Kesko Senukai Estonia on juhtiv ehitus- ja kodusisustuskaubamaja, mis opereerib K-rauta kauplusteketti ning kuulub Soome Kesko kontserni. Täna on meil Eestis kokku 8 kauplust.

Vaata rohkem