Ärikliendi müügitiimi juht
Tööpakkumise number #698620

FORUS SECURITY AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime mängivat treenerit, kes suudab juhtida müügitiimi ja samal ajal tegeleb ka ise aktiivse müügiga Põhja-Eesti äriklientidele.

TÖÖÜLESANDED:

  • 4-liikmelise müügimeeskonna motiveerimine ja juhtimine;
  • tiimi müügiplaani täitmise tagamine;
  • tiimi töötulemuste ja protsesside analüüs ning parendamine;
  • iseseisev aktiivne müügitöö turvalahenduste müügis.

Ootused kandidaadile

OOTUSED KANDIDAADILE:

  • kõrgharidus;
  • 5-aastane töökogemus aktiivses müügis;
  • müügitiimi juhtimise kogemus;
  • hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas.

KASUKS TULEB:

  • varasem töökogemus turvateenuste müümisel.

Ettevõte pakub

PAKUME:

  • motiveerivat töötasu;
  • meeldivat töökeskkonda ja sportimissoodustusi;
  • huvitavat tööd tulemustele orienteeritud meeskonnas;
  • võimalus areneda ja saada väärtuslikke kogemusi kiiresti kasvavas ja uuendusmeelses organisatsioonis.

Tööpakkumise number
#698620

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2021
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2021
Ärikliendi müügitiimi juht Ärikliendi müügitiimi juht

Forusel on Eesti turul uus ja ainulaadne lähenemine kinnisvara teenindamisele. Esimesena Eestis haldame, hooldame ja valvame kinnisvara ühe tervikliku teenusena. Innovatsioon on meie stiil ja me soovime olla selle valdkonna arengus teerajajad ning arvamusliidrid! Kui sinus on rohkelt visiooni ja ambitsiooni ning sa soovid selles vägevas ettevõtmises kaasa lüüa, siis ootame sind meie kokkuhoidvasse tiimi!

Foruse kaubamärk sündis USS Security Eesti AS, Securitas Eesti AS ja Ermeesia OÜ ühendamisel
2021. aastal. Kolme ettevõtte kogemused, teadmised ja kaasaegsed tehnoloogiad aitavad meil luua tipptasemel nutikaid lahendusi, teenuseid ja kaasata oma meeskonda suurepäraseid tegijaid.

Vaata rohkem