Ärikliendi müügijuht
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804964
Osaline kaugtöö võimalus

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kasvuga otsime PROJEKTIMÜÜGI JUHTI

Tööülesandeks on:
- töö- ja esindusriiete, turvajalatsite, isikukaitsevahendite ja/või tööriistade projektimüük äriklientidele
- aktiivne uute äriklientide otsing
- kliendi vajaduste väljaselgitamine ja nende külastamine
- klientide teenindamine ja nõustamine
- pakkumiste tegemine ja müük

Ootused kandidaadile

Oled õige kandidaat, kui Sa:

- omad vähemalt 5 aastat eelnevat müügitöö kogemust ettevõtetele

- tunned rõõmu klientidega suhtlemisest ja oskad neid ka kuulata

- oled orienteeritud tulemusele

- oled täpne ja korrektne

- oled vilunud arvutikasutaja

- oled algatus- ja õppimisvõimeline

- omad B-kategooria juhiluba

- valdad suhtlustasamdil eesti ja vene keelt

Kasuks tuleb:
- eelneva kokkupuude isikukaitsevahendite, tööriiete või spordirõivastega
- kogemus tööriistade müügil
- inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- põhipalka ja tulemustasu vastavalt müügitulemustele
- autot tööalasteks sõitudeks
- igakuist sporditoetust (Sport-ID)- soodustusi oma toodetele

Töö asukohaks Tamec PROFIRIIDED kauplus. Kodukontori võimalus. Palun saada oma CV ja kaaskiri läbi CV Keskuse või cv(at)profiriided.ee. Lisainfo telefonil 509 4389 või www.profiriided.ee

Tööpakkumise number
#804964