https://www.cvkeskus.ee/418032

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ärikliendi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418032

Tööpakkumise number

418032

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Hallata tulemuslikult olemasolevat kliendiportfelli, otsida aktiivselt võimalusi juurdemüügiks
  • Aidata teostada Linxtelecomi rahvusvahelist müügistrateegiat, luua kontakte Skandinaavia rahvusvaheliste ettevõtetega
  • Osaleda aktiivselt kliendi- ja müügiüritustel (Eestis, Skandinaavias, Kesk-Euroopas), luua uusi kontakte ja tutvustada Linxtelecomi teenuseid
  • Pakkuda kohalikele ja rahvusvahelistele klientidele tulemuslikult kõiki Linxtelecomi teenuseid (andmesideühendused, majutus Tallinna, St Peterburi, Moskva ja Varssavi keskustes)


Nõudmised kandidaadile

Tulevane Linxtelecomi müügijuht ei karda luua uusi kontakte ning naudib müügiprotsessi. Tal on vähemalt kaheaastane kogemus aktiivse müügitöö vallas ning oskab kõrgtasemel eesti ja inglise keelt. Püsivus, pingetaluvus, koordineerimise ja väga hea ajaplaneerimise oskus on tema tugevaimad küljed. Müügikogemus telekomisektoris ja/või rahvusvahelisel turul annab teiste kandidaatide ees olulise eelise. Müügijuht peab olema valmis välislähetusteks.

Kasuks tuleb:

  • Suhtlustasemel vene keele oskus


Ettevõte pakub

Võimalust töötada rahvusvahelises ettevõttes, mis laiast geograafilisest ulatusest sõltumata väärtustab personaalset lähenemist nii meeskonna siseselt kui ka klientidega suheldes. Saada osa motivatsioonipaketist, mis koosneb konkurentsivõimelisest põhipalgast, igakuisest tulemustasust ja mitmetest lisahüvedest. Tutvuda ainulaadse teenusteportfelliga, suhelda suurte ja huvitavate ettevõtetega ning lüüa kaasa äris, mis ei tunne riigipiire.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. mai 2016
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Linxtelecom Estonia on Hollandi päritolu rahvusvahelise telekomi- ja majutusteenuste grupi tütarettevõte. Linxtelecomi grupp on unikaalne kombinatsioon moodsaimast tehnoloogiast, rahvusvahelisest kogemusest ja tugevast kohalikust esindatusest. Keskendume sideoperaatoritele, äri- ja avaliku sektori ettevõtetele, kes otsivad lahendusi optimeerimaks kulusid ja maandamaks turvalisuse, sertifitseerimise ja äritegevuse jätkusuutlikkusega seotud riske.
Linxtelecomi peakontor asub Amsterdamis, harukontorid mitmetes punktides Kesk- ja Ida-Euroopas ning moodsad majutuskeskused Moskvas, Peterburis, Varssavis ja Tallinnas. Grupp omab ja opereerib kahte kaubamärki: Linxtelecom, rahvusvaheliste andmesideteenuste operaator ning Linxdatacenter, sõltumatu majutusteenuste pakkuja. Kahe brändi sünergias sünnib integreeritud täislahendus, mis katab kõik kliendi IKT infrastruktuuri vajadused.
Eestis omab Linxtelecom lisaks Sõle 25 majutuskeskusele laia ulatusega kohalikku andmesidevõrku, mille leviala ulatub Tallinna, Narva ja Tartu olulisemate ärikeskusteni. Eelmainitud linnu ühendab omavahel mitmekordse 10G läbilaskevõimega magistraalvõrk. Linxtelecom on ka Eesti ühe pikema ajalooga IP-kõneside operaator.