Värsked tööpakkumised

Ärikliendi müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190534

Tööpakkumise number

190534

Töö kirjeldus

  • aktiivne müük
  • koostööprojektide käivitamine
  • läbirääkimiste pidamine
  • reklaamikampaaniate organiseerimine ja elluviimine
  • turundustegevuse planeerimine
  • pakkumiste ja müügilepingute ettevalmistamine ja vormistamine
  • lepingulise suhte hoidmine kliendiga

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev müügitöö kogemus hotellinduses või HoReCa alal
  • väga hea eesti, inglise, vene ja soome keele oskus
  • võime töötada omal initsiatiivil
  • korrektsus suhtlemisel ning kliendisõbralk läbirääkimisoskus
  • vastutustunne ja positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast, aktiivset ja liikuvat tööd
  • tulemustasu
  • erinevaid ettevõttesiseseid soodustusi
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töötasu koosneb põhipalgast ja tulemustasust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2010

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 360 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud elava muusikaga. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid ning äripäevadel ka päevabuffeed.