Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #179970

Ärikliendi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Infoatlase toodete tutvustamine ja aktiivne müük olemasolevate ja uutele klientidele
Pakkumiste koostamine, läbirääkimised kliendiga ja müügilepingute sõlmimine
Kliendisuhete loomine, hoidmine ja arendamine

Ootused kandidaadile

Hea läbirääkimis- ja veenmisoskus
Järjekindlus ja tulemustele orienteeritus
Valmidus teha aktiivset müügitööd iga päev
Positiivne ellusuhtumine ja oskus iseseisvalt töötada
Arvutikasutamise oskus
Keskharidus
Usk iseendasse ja sellesse, mille nimel töötad

Ettevõte pakub

Firmasisest erialast baas- ja täiendkoolitust
Vahendustasu läbimüügi pealt
Staažikat ja toetavat kollektiivi
Toredaid ühisüritusi

Lisainfo

Kasuks tuleb vene keele oskus ja eelnev müügitöö kogemus.

Tööpakkumise number
#179970