Värsked tööpakkumised

Ärikliendi müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173746

Tööpakkumise number

173746

Töö kirjeldus

Tallinna müügiosakond otsib oma meeskonda tublit
ÄRIKLIENDI MÜÜGIESINDAJAT,
kelle peamisteks tööülesanneteks on meie teenuste tutvustamine ja müük firmadele- müügilepingute sõlmimine ja jätkusuutlike kliendisuhete loomine ning hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima inimest, kes on positiivse ellusuhtumisega hea suhtleja nii eesti kui vene keeles, on oma loomult sihikindel ja tulemustele orienteeritud ning kes on hea läbirääkimis- ja veenmisoskusega. Sobiv kandidaat on vähemalt keskharidusega.
Tööle tuleku teeb lihtsamaks, kui oled müügiga eelnevalt kokku puutunud, oled laia silmaringiga ärivaldkonnas ja Sul on olemas elukogemus.

Töö eest pakume motiveerivat vahendustasu läbimüügi pealt (agendileping), võimalust töötada koos tegusa meeskonnaga rahvusvahelises ja mainekas börsiettevõttes, erialaseid sise- ja väliskoolitusi ning toredaid ühisüritusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2009

Ekspress Hotline on esimene ja suurim telefoniinfo vahendaja Eestis. Numbril 1182 saab informatsiooni eraisikute ja ettevõtete telefoninumbrite, aadresside, tegevusalade, toodete, teenuste, meelelahutusürituste, ühistranspordi sõiduplaanide jms. kohta. Ekspress Hotline andmebaas on ka internetis http://www.1182.ee