Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #194582

Ärikliendi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Delfi- otsingu toote/teenuse tutvustus ja aktiivne müük
  • Pakkumiste ja müügilepingute ettevalmistamine
  • Kliendiga müügilepingute läbirääkimine ja vormistamine
  • Kliendisuhete arendamine ja hoidmine

Nõudmised kandidaadile

  • Valmisolek pidevaks enesetäienduseks ja intensiivseks projektipõhiseks müügitööks
  • Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
  • Kliendisõbralik läbirääkimisoskus
  • Korrektne eesti keele oskus ja vene keel suhtlemistasandil
  • Arvutioskus
  • Keskharidus

Ettevõte pakub

  • Tööd mainekas ettevõttes
  • Võimalust olla oma alal tipptegija
  • Vahendustasu läbimüügi pealt
  • Firmasisest baas- ja täiendkoolitust
  • Vaheldusrikast ja liikuvat tööd

Lisainfo

See on Sinu võimalus- kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni!
NB! Pakume võimalust tulla tööpraktikale

Tööpakkumise number
#194582

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline
Kuulutus aegub:
16. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2010

Delfi otsing töötab interneti otsimootorina eesmärgiga pakkuda Delfi kasutajatele laialdast infot interneti vahendusel neid huvitavate teemade lõikes. Tänaseks on Delfi otsing saanud üheks arvestatumaks infoallikaks suunava meedia maastikul.

Vaata rohkem