Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194582

Ärikliendi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Delfi- otsingu toote/teenuse tutvustus ja aktiivne müük
  • Pakkumiste ja müügilepingute ettevalmistamine
  • Kliendiga müügilepingute läbirääkimine ja vormistamine
  • Kliendisuhete arendamine ja hoidmine

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek pidevaks enesetäienduseks ja intensiivseks projektipõhiseks müügitööks
  • Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
  • Kliendisõbralik läbirääkimisoskus
  • Korrektne eesti keele oskus ja vene keel suhtlemistasandil
  • Arvutioskus
  • Keskharidus

Ettevõte pakub

  • Tööd mainekas ettevõttes
  • Võimalust olla oma alal tipptegija
  • Vahendustasu läbimüügi pealt
  • Firmasisest baas- ja täiendkoolitust
  • Vaheldusrikast ja liikuvat tööd

Lisainfo

See on Sinu võimalus- kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni!
NB! Pakume võimalust tulla tööpraktikale

Tööpakkumise number
#194582