Värsked tööpakkumised

Ärikliendi müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191905

Tööpakkumise number

191905

Töö kirjeldus

  • Delfi- otsingu toote/teenuse tutvustus ja aktiivne müük
  • Pakkumiste ja müügilepingute ettevalmistamine
  • Kliendiga müügilepingute läbirääkimine ja vormistamine
  • Kliendisuhete arendamine ja hoidmine

Nõudmised kandidaadile

  • Valmisolek pidevaks enesetäienduseks ja intensiivseks projektipõhiseks müügitööks
  • Hea suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine
  • Kliendisõbralik läbirääkimisoskus
  • Korrektne eesti keele oskus ja vene keel suhtlemistasandil
  • Arvutioskus
  • Keskharidus

Ettevõte pakub

  • Tööd mainekas ettevõttes
  • Võimalust olla oma alal tipptegija
  • Vahendustasu läbimüügi pealt
  • Firmasisest baas- ja täiendkoolitust
  • Vaheldusrikast ja liikuvat tööd

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni.
NB! Pakume võimalust tulla tööpraktikale

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. märts 2010
Kuulutus sisestati:
1. märts 2010

Delfi otsing töötab interneti otsimootorina eesmärgiga pakkuda Delfi kasutajatele laialdast infot interneti vahendusel neid huvitavate teemade lõikes. Tänaseks on Delfi otsing saanud üheks arvestatumaks infoallikaks suunava meedia maastikul.