Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177963

Ärikliendi müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk on kaardiklientidele suunatud toodete ja teenuste müügimahu kasvatamine läbi uute kliendikontaktide loomise, (äri)kliendikaartide müügi, kliendisuhete hoidmise ja arendamise.

Peamised tööülesanded:

  • Telefonimüük sihtgruppide nimekirjade alusel;
  • Uute klientide leidmine, vajadusel uute klientidega kohtumine;
  • Kliendisuhete arendamine, kliendiprobleemide ennetamine ja lahendamine;
  • Pakkumiste koostamine, uute teenuste ja toodete tutvustamine ning soovitamine ja lisamüük;
  • Kaarditaotluste käsitlemine, uute kliendikaardilepingute ja lisakaartide taotluste vormistamine ning deebet- ja krediitkaartide väljastamine;
  • Vajaliku dokumentatsiooni komplekteerimine, krediidilimiidi kooskõlastamine ja kliendiandmebaaside töötlemine.

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt kesk-eriharidus või kõrgharidus omandamisel;
  • Müügitehnikate valdamine, müügipakkumiste koostamise oskus, äriklientidele suunatud müügitöö ja esitluste läbiviimise kogemus;
  • Läbirääkimisoskus;
  • Majandusandmete analüüsi- ja tõlgendamisoskus;
  • Väga hea arvuti kasutamisoskus ja arvutiga töötamise kogemus; admebaaside kasutamise kogemus;
  • Kohaliku turu hea tundmine äriklientidele suunatud müügi valdkonnas;
  • Lisaks väga heale eesti keelele, inglise- ja vene keele hea oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Töö sobib Sulle, kui:

  • Sul on soov ja julgus teostada telefonimüüki;
  • oled väga hea suhtleja;
  • oled iseseisev, aktiivne ja algatusvõimeline;
  • oled korrektne ja süstemaatiline;
  • oled toetav ja kannatlik ning positiivse ellusuhtumisega;
  • oled avatud muutustele, otsekohene.

Lisainfo

Kui töö tundub huvitav ja arvad, et oled sobiv kandidaat, siis palume kandideerimiseks kasutada tööpakkumisele lisatud avalduse vormi klikkides kuulutuse lõpus olevale kodulehe aadressile.

CV-le lisa manusena ühel A4 lehel oma vastused järgnevatele küsimustele:

  • Millised on Sinu arvates need tööpõhimõtted, mis tagavad edu äriklientidele suunatud müügitöös?
  • Millised on Sinu tegevused, mis eelpool nimetatud põhimõtteid toetavad ja kuidas see väljendub?

Kui Sul tekib selle ametikohaga seoses küsimusi, leiad meie kontaktandmed kuulutuse vasakust servast.

Tööpakkumise number
#177963