Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #346702

ÄRIKLIENDI MÜÜGI- JA PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ärikliendi müügi- ja projektijuhina on Sinu peamisteks tööülesanneteks olemasolevate ning uute ja potensiaalsete B2B klientidega suhtlemine, kliendisuhete
hoidmine, nõustamine, hinnapakkumiste koostamine ning müügi vormistamine.

Ootused kandidaadile

  • Sul on vähemalt keskharidus;
  • oskad eesti keelt väga heal tasemel nii kõnes kui kirjas ning inglise keelt heal tasemel nii kõnes kui kirjas;
  • oled orienteeritud tulemusele;
  • oled hea tehnilise taibuga;
  • oskad lugeda ja kasutada tehnilist dokumentatsiooni;
  • Sul on B kategooria autojuhiload;
  • Sulle meeldib inimestega suhelda;
  • oled hea meeskonnamängija, kuid saad vajadusel hakkama ka üksi;
  • suudad probleeme iseseisvalt lahendada ja oma aega planeerida.

Kandideerimisel annavad Sulle eelise:
  • vene keele oskus;
  • eelnev töökogemus kaubanduses ja/või toiduainetööstuses.

  • stabiilset tööd pidevalt arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
  • nooruslikku, toetavat ja sõbralikku meeskonda;
  • ametiautot ja mobiiltelefoni tööalaseks kasutamiseks;
  • koolitusi Eestis, Lätis, Soomes;
  • ettevõtte ühisüritusi;
  • konkurentsivõimelist töötasu koos tulemustasuga.

Tööpakkumise number
#346702

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
12. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
18. juuni 2014

Monilaite-Thomeko on juhtiv importija ja hulgimüüja oma tegevusvaldkonnas.

Meie firma on spetsialiseerunud seadmete, materjalide ja lisavarustuse müügile toiduinete jae- ja hulgikaubanduse, toiduainetetööstuse ja toitlustuse valdkonnas. Meie tootevalikusse kuulub ka väga lai valik kaalusid. Lisaks müügile on oluline roll tugeval järelteenindusel.

Meie poolt esindatud kaubamärgid on maailmas hästi tuntud, nagu Bizerba, Eloma, Fri-Jado, Taylor, ISI, Henny Penny, Interfastfood, ISA, JBG, Ugolini, Lincoln, Caddie, Scotsman, Frymaster, Koneteollisuus, Winterhalter, Comenda, Linpac jt.

Meie klientideks on Selver, RIMI, Maxima, ETK, HKSCAN, McDonald's, Hesburger jt.

Monilaite-Thomeko on rahvusvaheline ettevõte, kes on arenenud 6 riiki, emafirma asub Soomes.

Vaata rohkem