Värsked tööpakkumised

Ärikliendi Konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121850

Tööpakkumise number

121850

Töö kirjeldus

• äriklientide teenindamine telefoni ja e-posti teel
• Elioni toodete ja teenuste aktiivne müük
• klientide konsulteerimine Elioni poolt pakutavate lahenduste, listateenuste, hinnakirja ja arvelduse osas

Nõudmised kandidaadile

• tulemustele orienteeritus ja pühendumus
• oskus mõista klientide vajadusi
• iseseisvus ja initsiatiivikus
• avatus ning head suhtlemisoskus
• koostööoskus ja meeskonnatöö valmidus
• vene ja inglise keele oskus suhtlemistasandil
• tehniline taiplikkus ning huvi IT- ja telekommunikatsioonivaldkonna vastu
• kasuks tuleb eelnev müügi- ja klienditeeninduse kogemus

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd, nooruslikku, rõõmsameelset ja toetavat meeskonda, tööalast täiendkoolitust ja häid võimalusi enesearenguks, kaasaegseid töötingimusi ning mitmekesist motivatsioonipaketti.

Lisainfo

Tööaeg graafiku alusel E-R 8.00-18.00 graafiku alusel

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
2. september 2007

Elion on Eesti suurim telekommunikatsiooni- ja IT-ettevõte, mis pakub inimestele paremaid võimalusi suhtlemiseks. Me väärtustame oma igapäevatöös kaasaegsust, eestimaisust, kliendikesksust ja usaldusväärsust.