Värsked tööpakkumised

Ärikliendi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183503

Tööpakkumise number

183503

Töö kirjeldus

See tööpakkumine on proffidele!
Sinu tulevase töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks meie klientidele, juhtida nõuandvaid müügiprotsesse, sõlmida infolepinguid, teostada järelteenindust, tagada vastastikune pika-ajaline koostöö. Töö toimub telefonitsi või kliendikülastuste kaudu.

Nõudmised kandidaadile

* julgus uutest ja ootamatutest olukordadest positiivselt välja tulla
* kannatlikkus ja järjepidevus, et saavutada väga häid tulemusi
* eesti keele valdamine
* lai silma- ja suhtlusring

NB! Kasuks tuleb eelnev müügikogemus.

Töötad kaasaegses töökeskkonnas, saad tunda sõbralike kolleegide toetust, nõuandeid ja abi. Loomulikult pakume erialast algkoolitust. Meil on mitmekülgne preemiasüsteem, mis on fokusseeritud tulemuslikkuse tõstmiseks.

Lisainfo

Tõsistel müügitöö huvilistel soovitame kindlasti kandideerida ja ennast parimal moel nn müüa! Meie tulemustasud on valdkonna parimad!
Meiega liituvad vaid parimatest parimad!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2009
Kuulutus sisestati:
3. september 2009
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu, palga ülempiir puudub

Eesti Info Keskus AS tegutseb infomeedia turul aastastl 1995. Firma omab ainukest eritasuta infotelefoni 6261111 ja lühinumbrit 1181.
Samuti on avatud otsingu Internetis: www.1181.ee.
Infokeskus jagab infot kõigile soovijatele eestis tegutsevate firmade, nende teenuste ja kaupade kohta. Oleme klientidele heaks partneriks, kus aitame nende infot jõuda kiiresti vajamineva inimeseni.