Värsked tööpakkumised

Ärikliendi konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 172754

Tööpakkumise number

172754

Töö kirjeldus

See tööpakkumine on proffidele!
Sinu tulevase töö sisuks on olla usaldusväärseks partneriks meie klientidele, juhtida nõuandvaid müügiprotsesse, sõlmida infolepinguid, teostada järelteenindust, tagada vastastikune pika-ajaline koostöö. Töö toimub telefonitsi või kliendikülastuste kaudu.

Nõudmised kandidaadile

* julgus uutest ja ootamatutest olukordadest positiivselt välja tulla
* kannatlikkus ja järjepidevus, et saavutada väga häid tulemusi
* eesti keele valdamine
* lai silma- ja suhtlusring

NB! Kasuks tuleb eelnev müügikogemus.

Töötad kaasaegses töökeskkonnas, saad tunda sõbralike kolleegide toetust, nõuandeid ja abi. Loomulikult pakume erialast algkoolitust. Meil on mitmekülgne preemiasüsteem, mis on fokusseeritud tulemuslikkuse tõstmiseks.

Lisainfo

Tõsistel müügitöö huvilistel soovitame kindlasti kandideerida ja ennast parimal moel nn müüa! Tulemustasud on valdkonna parimad!
Detsember 2008 müügiosakonna keskmine töötasu koos preemiatega oli 22 400.-
Meiega liituvad vaid parimatest parimad!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2009
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + tulemustasu, palga ülempiir puudub

Eesti Info Keskus AS sai alguse 01.oktoobril 1995 aastal loodud Hinnainfo OÜ-st. Starditi mõne operaatoriga ja esialgu vastati infotelefoni 6261111 kõnedele kella 08-st 20-ni. Seoses infopäringute arvu kiire kasvuga arenes ka Kõnekeskus ja juba 1998. aastast hakati teenindama ööpäevaringselt kolmes keeles. Vastu tulles klientide vajadustele, avasime kiiret infot väljastava lühinumbri 1181. Selleks ajaks oli Eesti Info Keskusel juba palju lojaalseid koostööpartnereid ja ärikliente ning lähtuvalt sellest unikaalne mahukas andmebaas. Loomuliku arenguna avasime ka peagi äriinfo otsingu-keskkonna Internetis: www.1181.ee.